| lucian820 a întrebat:

Mi-am luat o pereche de pantaloni de trening scumpi ALBI,problema este ca am calcat intr-o balta si au niste puncte maro/negre mici si adanci in cusutura, sunt foarte mici nu merge sa frec cu nimic, i-am spalat ma masina si tot la fel, ce pot face sa se duca? Sau se duc in timp!

6 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Ii bagi in masina de spalat

| Genevaaa a răspuns (pentru RxTx):

Omul a spus ca i-a bagat la spalat! Citeste calumea daca citesti

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti fa probleme, sunt totusi pentru sport, deci nu au importanta daca o pata usoara mai rezista acolo ca oricum dupa sport tot se murdaresc si tot necesita spalare.

| Emma30555 a răspuns:

Poti sa incerci cu o solutie de scos pete, lasi sa actioneze 10 minute, apoi ii speli din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosește o soluție de scos pete.

| Genevaaa a răspuns:

Soluție de pete triumf ai incercat? Sau vanish