| LighteD a întrebat:

Mi-am luat un creion pe care scrie "Perfect eyebrow pencil " (waterproof and longlasting) si nu-s sigura pentru ce e? Ochi, contur, sau sprancene?

Răspuns Câştigător
| Dena01 a răspuns:

Eyebrow = spranceana, deci e pentru sprance. Waterproof and longlasting= rezistent la apa si care tine mult, dureaza, nu se sterge.ai inteles ideea!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un creion pentru conturarea sprâncenelor, rezistent la apă (dacă mergi la bazin nu curge) și în timp.
Pa, pa.

| Siracuzia a răspuns:

Sprancene

| Minnie a răspuns:

Sprancene si este rezistent la apa

| G a răspuns:

Sprancene. ar merge si pentru alte chestii dar astea de sprancene au mina mai dura decat dermatografele (ca sa iasa nuanta mai stearsa, mai naturala) si nu stiu daca prind f bine.

| blackspell a răspuns:

Pentru sprancene! nu-l folosi pentru conturul ochilor, din cate stiu eu, este ceva mai puternic continutul sau, si sa nu te iriti!

| Helene a răspuns:

Sprancenehappy
Eyebrow-spranceana
Dar cred ca poti sa il folosesti si pentru ochi happy

| andrada_8531 a răspuns:

Sprancene... eyebrow...straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"eyebrow " inseamna "spranceana ". so ...it's for eyebrows happyFunda?big grin

| roxana_8941 a răspuns:

Am si eu o intrebare: de unde l-ai luat? Firma ma intereseaza! Mersi!