| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am patat blugii preferati cu guas.Imi plac foarte tare.Nu stiti citeva solutii prin care as putea scapa de pata de guas? HEELP.Dau funda :33

Răspuns Câştigător
| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Heei, buna dimi! :*

Aahh.Mi s-a întâmplat si mie;
Inmoaie blugii o ora (nu mai puțin) in apa permanent caldă(nu calduta, nici fierbinte). Apoi, aplica sub pata (pe dinauntrul blugilor inca calzi si uzi) ulei de masline (nu altul ca pateaza) si freaca pata (pe dinafara) cu o piatra ponce.
Pata mea era de 2 ore, daca e de mai mult timp s-ar putea sa nu fie asa eficient.

| Andreutza098 a răspuns (pentru NesquikDuoSpecial):

Si s-a curatat de tot?:/

| NesquikDuoSpecial a răspuns (pentru Andreutza098):

Da, dar am frecat ceva. Cred ca depinde si de ce consitenta si putere de acoperire avea guas-ul respectiv.

| NesquikDuoSpecial a răspuns (pentru Andreutza098):

A mers? kiss

| Andreutza098 a răspuns (pentru NesquikDuoSpecial):

Da;*
Merci