| anonim_4396 a întrebat:

Hei,TPU!
Am o problemă aveam sprâncene foarte dese și lungi,dar văzându-le pe fetele de la mine din clasă m-am pensat singură,dar m-am pensat prea subțire și o sprânceană mai scurtă și una mai lungă, le-am lasat să crească, dar una este mai lungă și cealaltă mai scurtă și tot mi se par prea subțiri, ce să fac?
Vă rog ajutați-mă!++++funda❤

2 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

Asteapta sa creascan apoi du te la un salon sa ti faca o forma potrivita pentru fata ta.pe urmatu vei respecta forma.

| Raniaa a răspuns:

Când sunt prea lungi și dese, nu-i bine. Când sunt subțiri și inegale...iar nu-i bine. rolling eyes
Niciodată să nu te mai pensezi singură!
Cumpără-ți de la farmacie o sticluță cu ulei de ricin și dă-te în fiecare seară pe ele.