| DianaPrepelita a întrebat:

Mi-am prins parul in multe feluri, si cred ca arat patetic fara o coafura anume ( am parul pleostit ) in fine. deci vreau niste coafuri pentru par mediu. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Judoka a răspuns:

Salut.in legatura cu coafura ta.ai putea sa te tunzi bob.sa ai mai mult volum in spate.si de obicei coafura bob se potriveste la oricare format de fata indiferent ca e oval, ca e rotund.sau ai putea sa te mai tunzi simplu doar in scari si depinde de cat de lata ai fruntea...sa-ti faci si un breton...vei arata super

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aruncă o privire aici, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.