| Luissaa1332 a întrebat:

Mi-am vopsit parul pe la inceputul verii intr-un aramiu intens, practit portocaliu. Acum s-a mai dus putin, nu mai e atat de intens, si vreau sa schimb culoarea, dar fara sa il decolorez. Mi-am luat un tub de vopsea blond cenusiu inchis, o sa imi acopere portocaliul? Multumesc

2 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Greu de crezut ca o sa il acopere. Foloseste un decapant inainte.

| ailemac112 a răspuns:

Iti dau un sfat am incercat si eu asta si nu a iesit prea frumoasa culoarea dar poti sa incerci