| Deutza_5625 a întrebat:

Mi-au aparut niste cosulete pe fata stiti cum as putea sa le fac sa dispara? dau fundita la care merege! creme sau ceva...

Răspuns Câştigător
| Mikka_1023 a răspuns:

Sincer am avut o fata strasnika, plina cu cosuri, daca nu ma crezi pot sa-ti dau si foto sa vezi, iar dupa ce m-am folosit cu Vichy, gel de fata, dimineata si seara, miau disparut, el le usuca, nu stiu ce face, dar acum am fata curata! incearca, iti va ajuta cu siguranta!kisssuccese!

7 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Incearca una din mastile: http://anka-flame.iblogger.org/? tag=acnee

| Daniela_3373 a răspuns:

Zineryt sau Skinoren.

| bd0893 a răspuns:

Baton corector [ala verde] de la oriflame big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://acnee.info/skinoren-un-tratament-pentru-acnee/111
Acest medicament se elibereaza numai in farmacie pe baza de prescriptie medicala

Pret cu TVA: 26, 33 Ron

| Deutza_5625 explică:

Da, mi-a venit menstruatia

| BuBu_7744 a răspuns:

Eu folosesc Skinoren, e foarte buna si da rezultatethinking dar e si cam scumpa.

| Liceeanca a răspuns:

Dar cati ani ai? Daca inca nu ti-a venit menstruatia nu trebuie sa faci nimic, dar daca ti-a venit atunci foloseste ulei de corp, Clearasil(foarte bun) mai multe pe http://www.eva.ro/......-7049.html sau mai indicat mergi la un doctor! funda?