| grigorutz a întrebat:

Mi-au aparut niste cosuri pe fata, am folosit o multime de creme si toate tampeniile dar nu imi trec. Ce imi recomandati pentru a-mi trece?

Răspuns Câştigător
| alina_1192 a răspuns:

Am mai raspuns la o astfel de intrebare si am recomandat Zineryt. Il cumperi de la farmacie si costa intre 30-40 lei. Eu l-am folosit o luna de zile si mi-au trecut. Si eu aveam de mult acnee(cosuri) si am folosit si eu multe pentru a-mi trece si nu au dat rezultate dar cu Zineryt am reusit sa scap de ele. Zinerytul este o solutie pe care o aplici direct pe cosuri ca sa stii despre ce vorbesc, este un tratament. Incearca si tu si o sa vezi ca am dreptate.
Pa pa

8 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Masca de argila, noaptea aplica o crema cu vitamina c, iti recomand cosmetic plant, cand ai timp aplica crema himalaya acne'n'pimple, pentru mai multe informatii despre cosmetice si frumusete, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

| adika a răspuns:

Masca cu argila si crema de fata Favisan de la Plafar si lotiune antiacneica tot Favisan plus:
http://www.exposhop.ro/....../index.cgi

Răspuns utilizator avertizat
| NoName0011 a răspuns:

Rupeeeeeeeeee Rupeeeeeeeeeeee Rupeleeeeeeeelaughing...(glumeam)...nu stiu si eu am cosuri si nu pot sa scap de elecrying... dispar ele...cu timpu... crying

| anca2903 a răspuns:

Poti incerca Ultralan, e foarte bun. Daca nu, eu zic sa te duci la un dermatolog si acesta iti va spune cu ce sa-ti dai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auto vaccind de la Inst Cantacuzino, in rest toate alifiile si pomezile sunt apa de ploaie, pana nu te termina explozia foliculinica, nu scapi de ele.

| tatiana14 a răspuns:

Ai folosit Zynerit?big grin

| grigorutz explică:

Ce prost sunt. Am zyneritul in raft de vreo 2 luni da' mi-era lene sa il prepar. Ms multkiss:X