| mada_5987 a întrebat:

Mi-au aparut pe mana, in palma si pe degete ceva pete maro.stiti cumva de la ce poate fi?

5 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Mergi la dermatolog, prietenul meu a avut asa si era o ciuperca

| SweetCandy a răspuns:

In general astfel de pete ies din cauza unei afectiuni l ficat...deci la meic fugi...straight face

| zuzumic a răspuns:

Si eu am 2 pe burtik... big grin

| alexutza_6507 a răspuns:

Poate fi si de la expunerea prelungita fara protectie la soare, sau de la autobronzant. Daca nai stat mult la soare sau nai folosit autobronzant, nu stiu c poate fi mai bine du-te la doctorul de famile

| alexutza_6507 a răspuns:

Poate fi si de la expunerea prelungita fara protectie la soare, sau de la autobronzant.Daca nai stat mult la soare sau nai folosit autobronzant, nu stiu c poate fi mai bn dute la doctorul de famile