| ForeverYours a întrebat:

De cateva zile mi-au aparut in palma stanga niste pete verzi. M-am dat cu creme, dar nu imi trec. Tin sa precizez ca am si palma crapata, iar daca o bag in apa, se zbarceste usor. Ce poate fii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Eu nu prea stiu ce este, dar te sfatuiesc sa mergi la medicul tau de familie si o sa te ajute!

| sebyr a răspuns:

Asa am avut si eu acum cativa ani, era vorba despre o ciuperca care am loato din transportul in comun dar am fost la dermatolog si mi-a dat o crema si dupa ceva zile am fost k nou, cea ce te sfatuiesc sa faci si tu