| Mirela123yz a întrebat:

Iubitului meu i-au aparut 2 pete pe maini in apropiere de degete, o pata rosie pe mana stanga, una pe mana dreapta.
Credeti ca e de la vant? Eu i-am spus sa se dea cu crema sa se hidrateze deoarece are si pielea uscata

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Nu cred ca e de la vant.
Sa mearga la medic. Daca nu s-a ars cu vreo solutie, e semnul unei boli.

| Digikey a răspuns:

Cine stie ce-o fi atins cu degetele alea.

Răspuns utilizator avertizat
| Clabuc a răspuns:

Pot fi multe posibilitati..il ustura? Il mananca? E posibil sa fie asta..deshidratarea..poate fi o alergie, eczema..vezi cum se comporta dupa ce isi aplica crema