| DeNyyYsSsaYoKko a întrebat:

Mi se incalceste(incurca) parul foarte repede si nu il pot lasa desprins.
Ce sa fac?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Foloseste balsam

| DiamondShine a răspuns:

Asta pentru ca nu folosesti un balsam fara clatire.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Foloseste balsam de la Garnier, e foarte bun.
http://4.bp.blogspot.com/......alzsam.jpg

| Rebecca123 a răspuns:

Pai inseamna ca ai parul rigid.I-ati un balsam sau sampon pentru regenrarea parului, sau da-te cu ulei de ricin pe la radacina si face parul fin poate nu o sa ti se mai incalceasca asa.

| Chøço a răspuns:

Foloseste un balsam de par. Incearca sa il piepteni de 3 ori pe zi. Dimineata, dupa-amiaza si seara. In timp ce stai acasa tine-l impletit. happy

| Painkeeper a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu, tine-ti perul impletit timp de cateva zile, apoi nu o sa se incurce asa de tare, insa trebuie sa ti-l impletesti dupa ziua in care l-ai tinut desfacut.

| Cherrylips a răspuns:

Eu am parul de lungime medie, insa aveam probleme cu incurcarea sa, pana acum 2 luni jumate, cand mi+am cumparat un spray balsam foarte bun, de la J Beverly Hills, pentru descurcare si sigilare. Eu il aplic pe parul uscat pe toata lungimea firelor de par, si insist acolo unde este mai incurcat.

| zambeste25 a răspuns:

Incearaca sa-l perii seara, inainte de culacre si dupa ce te spali pe cap, mult, sau incearca spray-ul de la Avon pentru. descalcirea paruluiwinking