| wildstrawberry a întrebat:

Mi se incurca foarte repede parul, mai ales pe-afara.Nu pot sa merg cu el desprins ca se incurca.Stie cineva ce este de facut in legatura cu aceasta? mersi:*

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Dupa ce te speli cu sampon foloseste un balsam!

| princess a răspuns:

Cu siguranta parul tau are nevoie sa fie hidratat de aceea ti se incurca mereu, este aspru si uscat.ai nevoie de o masca hidratanta pe care sa o aplici pe parul umed (ap uscat daca se poate)dar nu imbibat cu apa. ti-o poti aplica seara inainte de culcare si dimineata te speli normal.incearca asa si cu siguranta vei avea rezultate bune.succes

| All3 a răspuns:

I-ati peria la tine.laughing

| Gabi_6377 a răspuns:

Trebuie sa folosesti balsam de par sau masca de par.Nu sunt produse scumpe, ai o gama variata. Dupa ce iti faci baie cu smpon, aplici balsam sau ceara pe tot parul, apoi clatesti.Nu distrug parul, nu il afecteaza, si nu dureaza decat 5minute sa-si faca efectul.

| remina a răspuns:

Buna. Exista in farmacii un tratament pentru astfel de probleme capilare. Firma care il produce se numeste Klorane. Este un pic mai scump dar, merita. Daca nu, sunt o gramada de masti si balsamuri pentru asa ceva