| Anelisse a întrebat:

Am o mica dilema si sper ca ma puteti ajuta: am parul cret si il ador, insa cateodata, cum ar fi dimineata sau cand vine vb sa-l aranjez imi ca-mi da batai de cap. Cum nu obisnuiesc ca ies din casa cu aceeasi coafura 2 zile la rand, mai ales cand ma duc la scoala am ramas in pana de idei cum sa mi-l mai aranjez. Il las si liber, il prind si sus intr-o coada de cal, il fac si coc, si coada introparte,. si am inventat eu multe coafuri. dar m-am cam plictisit de ele. Ma puteti ajuta va rog? Vreau idei interesante dar nu iesite din comun! Nu vreau sa par.ciudata...mentionez ca nu vreau sa-mi indreptez parul. Ms anticipat.happy

Răspuns Câştigător
| vladucu a răspuns:

Solutia spuma de par cu + volum pentru parul cret ia ceva de calitate ori cum mai mult de 8 lei nu e, o sa iti placa.