| anonim_4396 a întrebat:

Mocasinii pot fi purtati fara ciorapi? Am unii și dacă port ciorapi tălpici tot se vad și nu arata prea ok.

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu, mocasinii si poarta cu ciorapi tip talpici, daca se vad fie aceia nu sunt mocasini normali fie ciorapii tai nu-s talpicii care trebuiesc, daca ar fi talpici corecti ar parea ca nu porti ciorapi deloc.

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Dar Serghei Mizil nu poartă ciorapi la mocasini

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Serghei e un cocalar, e adevarat ca e unul funny, mie imi este simpatic cel putin, dar tot un cocalar ramanewinking

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Caută -l pe YouTube la OTV împreună cu George Papari

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa-l caut, l-am cunoscut personal la o betie in Constanta mai demult. un nebun

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Parcă zicea mai demult la tv, am băut cu o tipă in Constanta, Simpatica Janina

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

O arzi pe glume si esti fan Mizil, stai potolit, daca eram cu Mizil nu eram simaptica ci simpatic si il lasam la funduletul gol crede-ma, am 50 in brat nu ma poate face femeia lui carevawinking app sunt barbat nu baiatwinking pustiule

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Știam, era o gluma. E caterinca omul

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa fie in bafta lui pretenas, e un golanas care a furat de la fostii prieteni si acum o duce bine de pe urma furaciunilor din casa Ceausestilor, norocul lui, sa traiasca si sa ne amuze in continuare!

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Prefer sa îl numesc cel mai norocos român din istorie