| Issa_8382 a întrebat:

Neata:* Am si eu o intrebare. Am parul saten deschis. foarte deschis. si mi-am cumparat o vopsea palette nuanta cacao. Problema e ca ma cam tem sa mi-o aplic sa nu iasa foarte inchisstraight face Ce parere aveti? Poate iesi foarte inchis?straight face

Răspuns Câştigător
| AdeeLinee a răspuns:

Exista posibilitatea de a iesii inchisa dar si de a iesi asa cum iti doresti tu.Stiu de la o tipa care lucreaza la un salon de infrumusetare, ca pentru a testa nuanta de vopsea trebuie sa nu o dai pe toata odata pe par ci sa iti colorezi o suvita subtire "din interior"(adica de la spate o suvita dintr-un loc care nu prea se cunoaste), apoi hotarasti ce ai de facut. Sper ca te-am ajutat:*

1 răspuns:
| EuSiCuMine a răspuns:

Uita-te pe spatele cutii si vei vedea cum arata parul blon dupa vopsire, parul negru dupa sopsire si trebuie sa arate si parul saten dupa vopsire. Sau daca nu, incearca pe o suvita vopseaua si asteapta cam 15 min (ca doar e o suvita nu trebuie mai mult) si dupa spala acea suvite, usuco si vei vedea cum se vede si daca iti place.
Mult noroc!