| NamNumeSiNiciNuGasesc a întrebat:

Neața, oare îmi puteți recomanda niște produse de păr, pentru un păr foarte subțire și o tunsoare? (pentru bărbați)

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe canicula asta singura tunsoare este zero

| Violleta2022 a răspuns:

Poate vrei sa spui tunsoare pentru un copil de 14 ani, ca tu mai ai destui ani pana sa ajungi barbat, ca sa poti avea o tunsoare "adulta".

| NamNumeSiNiciNuGasesc explică (pentru Violleta2022):

Ok, atunci niste produse de par si o tunsoare pentru un par foarte subtire pentru un copil?

| Violleta2022 a răspuns (pentru NamNumeSiNiciNuGasesc):

Orice sampon si balsam de par sunt bune.
Cat despre tunsoare, iti va spune frizerul in functie de forma fetei tale.