| artistu55 a întrebat:

Neata! Sunt baiat am 16 ani si vreau sa ma epilez pe picioare cu benzi, ca pana acum ma faceam cu bic-ul si mi se parea ca, creste mai repede.Sunt eficiente benzile si doare laughing?

5 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Benzile cu ceara rece cat si calda sunt extrem de eficiente dar si durerea este pe masura.

| Naяutσ a răspuns:

Daca folosesti benzi reci, nu doare prea tare.

Bafta laughing

| claudica2703 a răspuns:

Sunt foarte eficiente benzile dar doare primele dati cand folosesti big grin

| Cartofaru2000 a răspuns:

Da, am incercat laughing si doare foarte tare, dar daca o sa te faci numai cu benzi cu ceara in timp o sa se vada modificari in cresterea si grosimea parului!