| ingerdardemon a întrebat:

Neata TPU, sunt o tipa care vrea sa isi vopseasca parul pentru prima data. Nimic extrem, il am brunet foarte deschis, se duce chiar inspre ginger.
Vreau sa il vopsesc negru, cat mai inchis posibil.

Cam in cata vreme va iesi? (in caz ca nu imi place) se poate sa mi se faca mai aspru sau alte chestii?

Mersi!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti recomand parul negru, mai ales cand cel natural este foarte deschis, fiindca nu-ti va place, contrastul este foarte purternic si apoi, pigmentul vopselei negre nu iese din par mai devreme de 6 luni.

Incearca un saten-castaniu, dar nu negru.

| sammie a răspuns:

Dacă vrei să-ți faci părul negru nu ți-l vei putea vopsi din nou prea devreme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de vopsea.

| Ionella2003 a răspuns:

Te poți vopsi cu vopsea fără amoniac aia se duce mai repede și nici nu afectează asa tare parul.