| nicoleta01 a întrebat:

vreau sa ma vopsesc pentru prima data. am culoarea parului natural saten inchis sh culoarea ochilor aproape negru. dar sunt cam alba la fata. blondul oricum nu ma atrage. as vrea sa incerc brunet dar imi este frica ca apoi se scoate foarte greu sau cel putin cu o nuanta mai inchis decat parul meu. voi ce ziceti? funda pls

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Incearca un saten inchis, se apropie de negru, dar se "scoate" mai repede din par.Totusi, satenul este foarte frumos, nu te-as sfatui sa te vopsesti; o sa creasca la radacini culoarea ta naturala si o sa fii nevoita sa te vopsesti des; lucru care duce la caderea parului. Dar, daca vrei neaparat o schimbare alege un ciocolatiu sau saten inchis! Bafta!

pa, pa.

| 202 a răspuns:

Suvite big grin
nu trebuie neaparat sa fi vopsita in tot capul
daca esti adolescenta suvitele sunt cele mai recomandate :X
si dupa cum te.ai autocaracterizat ti s.ar potrivi!

acumfaci ce. ti doresti :X

| anda1998 a răspuns:

Eu zic ca brunetul nu s'ar scoate chiar asa greu deoarece este cam apropiat de parul tau. Incearca cu un nuantator si vezi daca iti place. Da'mi si mie funda te rog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ce vrei sa zici, si eu sunt la fel : saten inchis. ochii spre negru si alba branza. si eu vreau sa ma vopsesc brunethee hee. Ew zic sa incerci, dar daca vrei sa revii la culoarea naturala repede, atunci te sfatuiesc sa incerci spray-urile temporare.sa vezi cum iti sta. oricum vopsea permanenta nu merita sa folosesti daca vrei sa scapi de culoare.pentru ca decolorantii distrug parul.

| littlemisssunshine_4297 a răspuns:

Poti sa incerci un ciocolatiu
si daca iti plac suvitele iti faci cateva in 2 3 tonuri mai deschise decat restul happy