| anonim_4396 a întrebat:

Niste parfumuri ieftine, care au miros persistent pentru barbati?

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu sunt!
Parfumurile sunt esente care persista 24 de ore, de aceea sunt scumpe.
Ce vrei tu sunt APE de toaleta, de colonie, de parfum si sunt la un sfert din pretului unui parfum, de aceae rezista numai 2-3 ore, fiindca diluatia lor este 1 picatura de esenta de parfum la 10ml de apa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Armaf Aura
Eros Versace ( nu e asa de ieftin dar o sa atragi multe priviri e un parfum incredibil )
James Bond 007
Paco Rabanne Invictus si asta e foarte cool dar nu e asa ieftin
parfumurile de la Joop sunt ieftine si cat de cat ok si persistente si cele arabesti, gasesti parfumuri ieftine si foarte persistente.
Mie cel mai mult imi place Dior Sauvage, costa 320 parca pe notino de 60 ml.
Erau niste parfumuri sau mai sunt pa unele farmacii costau in jur de 23 de lei, miroseau fenomenal si erau foarte persistente, am avut parfumuri mult mai scumpe care nu miroseau ca alea.
Mai poti gasi parfumuri relativ ok de la Karl Lagerfeld sunt ieftine.
Gasesti si de la Zara cu 50-100 de lei, dar eu iti recomand James Bond 007 am vazut ca desi e foarte ieftin e apreciat de multi barbati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.yodeyma.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu lau din avon si oriflame alea is 50 de lei apa colorata

| dragodana a răspuns:

Salut!
D&P sau Refan.Sunt dupe-uri dar miros puternic.

| ZappyTv69 a răspuns:

Avon, se găsesc ff bune, sau găsești în magazinele travel free.

| anonim_4396 explică (pentru ZappyTv69):

Haha avon is de saraci

| ZappyTv69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine bogatule. Daca e de săraci de ce cauți ieftine? =)

| anonim_4396 explică (pentru ZappyTv69):

Nu eu caut laughing avon auzi ala il beau si n am nimic

| ZappyTv69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bravo. dar poți spune frumos. Într-adevăr, nu am cumpărat nimic de la Avon deoarece calitatea lasă de dorit, dar zic din ce spun niste prieteni. Noapte buna

| ZappyTv69 a răspuns:

Interesează te de parfumuri de la Moschino. Sunt geniale

| sobionlinemkt a răspuns:

Eu cumpar de pe parfumland.ro si sunt foarte multumit!