| anonim_4396 a întrebat:

Nu am inteles niciodata combinatia de rosu si roz straight face.
Ce parere aveti de aceasta combinati, cum arata din punctul vostru de vedere. Dupa mine este o crima sa combii aceste culori.

Răspuns Câştigător
| Lady Dee a răspuns:

Nu imi place deloc.
adica totusi roz si rosu. mie cel putin mi se pare cam aiurea, daca e vorba de designer vestimetar
daca e vb de designer industrial. poate

20 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Nu-mi place. happy

daniela
| daniela a răspuns:

Ei poate omul e daltonist si atunci vede totul altfel... dar viata in roz e mirifica nu?

| Paris a răspuns:

Ingrozitor ingrozitor ingrozitorrrrrrrrrrrrrrr!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu imi place aceasta combinatie, prefer sa combin rosu cu negru sau alb.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Mie imi place combinatia.

| WestSid3 a răspuns:

Poi nici mie nu imi place straight face
arata asa un pic mai aiurea oh go on.
Prefer combinatia albastru cu mov
sau daca tot e vorba de roz ar arata mai bine cu gri big grin

| nathalie a răspuns:

Daca e sa combin aceste culori, le combin pe ambele cu negru. roz cu negru si rosu c negrulove struck nu rosu cu rozbig grin

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Sunt 2 culori prea puternice.rosul e total diferit de roz, rosul=rafinitate, feminitate, dulceata, putere.roz-mai copilaros, dulce, haios...deja zici ca esti de alta natiune daca le combini}straight face

| hominid dreak a răspuns:

Pai, uita-te la avatarul tau, ca le-ai combinat deja.Rosu atrage atentia, dar e bine sa poarte haine de culoare rosie persoanele dinamice, insa nu tot timpul.Culoarea rosie poate determina agresivitate, nervozitate.Rozul e culoarea dragostei a romantismului, a sexualitatii.determina asezarea sentimantelor.Cred ca o combinatie intre cele doua ar produce un anumit echilibru. Cei ce poarta haine cu o astfel de combinatie a culorilor, doresc sa atraga atentia asupra faptului ca sunt in cautarea dragostei.Aceasta combinatie poate fi una extrem de rafinata daca stii cum sa combini culorile. daca adaugi putin alb, obtii prospetime si rafinament.ca si vestimentatie, nu prea se poarta aceasta combinatie, daca la asta te-ai referit.

| fsdfdsfdsf a răspuns:

straight face Sa vina politia modei! time out

| Iulya_2892 a răspuns:

Mda rosu si roz puse in comun u mergefrustrated.Luate separat de adorlove struck
De exemplu imi place mult sa combin roz cu ceva negru si rosu cu ceva alb
te :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce-i drept nu arata grozav, dar pana la crima mai este!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie nu-mi place rozul straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred.prefer un rosu cu albastru.crem

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@kornel in avataru meu tipa are un tricou roz inchis si daca facem referintza la acel carton e fucsya, si eu ma refer la haine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@aNdLuuuTssa sunt de acord cu tine laughing).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@alllinna ai dreptate crima este sa porti ceva ce nu iti sta bine, dar cui ii sta bine in aceasta combinatie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Paris calma'te laughing). [calmeaza'te]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acuma chiar crima nu este big grin... dar totusi arata cam hidos dupa parerea meabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place la nebunie combinatia! Mai uitati-va pe la Tv la emisiuni de genul sau prin reviste sau pur si simplu pe net...si o sa descoperiti ca merge!