| Rebekaa16 a întrebat:

Nu inteleg de ce la scoala arat naspa si acasa super? S-a mai intamplat cu cineva?:O

6 răspunsuri:
| pynnk a răspuns:

Da..si urasc lucrul asta sad laughing

| ionutaby a răspuns (pentru pynnk):

Stii ca il poti evita foarte usor, cu putina vointa si tarie de caracter?happy

| pynnk a răspuns (pentru ionutaby):

Stiu.
happy

| adelutza2000 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel. Asta pentru ca ma straduiesc sa ma aranjez cat mai mult cand plec la scoala. Acasa imi sta parul frumos si cand incerc sa mi-l aranjez cand ies imi sta oribil.

| ionutaby a răspuns:

Asa sunt si eu, parerea mea e ca este de vina faptul ca vrei sa te faci placuta pentru toti cei din jur, astfel iti aranjezi mereu parul etc, mergi probabil intr-un anumit fel decat cel obisnuit, dar in fine, principala idee e ca vrei sa te afisezi cat mai bine alaturi de prietenihappy Acasa iti dai seama ca n-ai de ce sa faci asta laughing. oricum asta e decat o parere, parerea ta care e?

| pizzacuatrostagioni a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat, stau in baie si ma dau cu pudra. ma vad foarte bine love struck si cand ies afara sa merg la scoala, ma uit in oglinda si parca nu mi-am facut nimica straight face