| unmarenimic a întrebat:

Nu ma simt deloc frumoasa. Nici macar draguta nu ma consider. Niste sfaturi si pentru mine?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ar trebui sa fi mai optimista, sa ai incredere in tine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii mai optimista, nu pesimista.

| cosminvasile a răspuns:

Arata o poza cu tine sau un cont de Facebook pe privat si iti spun parerea mea... daca conteaza pentru tine happy

| cosminvasile a răspuns (pentru unmarenimic):

Esti chiar draguta! iti faci griji degeaba, cred ca totul e doar in mintea ta. :*

| sweetykiss a răspuns:

Trebuie sa ai mai multa incredere in tine! Toti suntem frumosi in felul nostru si nineni nu poate schimba asta! Incearca sa te gandesti ca nu esti singura fata care are o parere rea despre ea! Pune-te in fata oglinzii si uitate bine ce vezi! Daca nu iti place parul tau..se poate vopsi, fata...se poate machia, hainele se pot schimba...si mai ales atitudinea! Pupici si mai multa incredere!kiss

| sweetykiss a răspuns:

Trebuie sa ai mai multa incredere in tine! Toti suntem frumosi in felul nostru si nineni nu poate schimba asta! Incearca sa te gandesti ca nu esti singura fata care are o parere rea despre ea! Pune-te in fata oglinzii si uitate bine ce vezi! Daca nu iti place parul tau..se poate vopsi, fata...se poate machia, hainele se pot schimba...si mai ales atitudinea! Pupici si mai multa incredere!kiss

| marinelaella4 a răspuns:

Auu puppy dog eyes. Esti draguta si adorabila, semenii putin cu mine asa falcoasa :3 ododododo! Inceara diferite coafuri, penseaza-te, schimbati culoarea parului... fi o lady! :* Mult succes, te pupuu!

| Ciobanu_Andreea_1992_FWEq a răspuns:

În primul rând, ai mai multă încredere în tine. Poate tu nu te simți frumoasă dar de fapt ești superbă.Nu crede ce spun alții, dacă e fată înseamnă că e geloasă pe tine și dacă e băiat însemnă că te place.winking
Încearcă să te simți bine în pielea ta.