| adribucuresti a întrebat:

Nu stiu ce sa fac.Am parul un pic mai lung de umeri, dar as vrea sa ma tund.Precizez ca sunt inalta, slaba, am umerii lati si am pielea mai creola.M`as tunde cam ca si Sore Mihalache, dar nu stiu daca mi-ar sta bine.Prietenii mei imi spun ca mi-ar sta bine,dar eu nu cred laughing. Vreau sa ma tund deoarece am firul foate subtire, imi cade parul foarte mult si zici ca e ars[nu ma fac cu placa, nu sunt vopsita..nu stiu de ce]..Eu as vrea sa am parul lung, dar totusi m`as tunde laughing...chiar nu stiu ce sa fac.voi ce ziceti?

3 răspunsuri:
| ciresepeetno a răspuns:

O sa iti stea foarte bine fiindca eu arat cam ca tine si aveam parul foarte lung si m-am tuns asa si pot spune ca imi place foarte mult cum imi sta love struck

| AnonimNeamt a răspuns:

Ar fi bine daca te-ai tunde ca sore din pariu cu viata big grin ti-ar sta ff bine daca esti cum te-ai descris big grinfunda?

| miky23 a răspuns:

Eu zic sa nu te tunzi ci sa incerci niste produse pentru par ca sa nu iti mai cada si sa til regenereze parerea mea, dar faci cum vrei