| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac, am acnee de la 11 ani, prima data am avut pe frunte (ulterior am scapat de ea) iar de cam 2 ani mi s-a extins pe pometi, nu mai stiu ce sa fac. Am fost la dermatologi (inca merg ),am folosit o gramada de creme, am luat la recomandarea medicului doxiciclina din august, azitrox, dar tot mai apar schimbari hormonale nu am, genetic nu e, chiar nu mai stiu, ma simt asa urata cu acnee crying((((

2 răspunsuri:
| BlackPixel a răspuns:

Este o problema hormonala. Cremele nu te ajuta. Difera de la corp la corp pana dispare.

| Maria12340036 a răspuns (pentru BlackPixel):

Nu este nimic hormonal, am fost si la endocrinolog