| tputil a întrebat:

Nu stiu daca am ales bine categoria, dar as vrea sa va cer o parere. peste putin timp e ziua iubitului meu si nu stiu ce i-as putea cumpara. stiam de mai demult ca i-ar placea un inel simplu, din argint. credeti ca e urat un asemenea cadou? nu vreau sa para ceva serios. m-am gandit doar pentru ca stiam ca si-ar dori. multumesc

2 răspunsuri:
| SweetnothingAli a răspuns:

Ma nu stiu eu zic totusi sa incerci sa ii cumperi inelul si mai pune ceva langa totusi pentru ca mi se pare prea putin ex tricou, etc.Da i cadoul si l-a vazut inelului zi in gluma : Stai linistit ca nu te cer de barbat, ti l am daruit pentru ca stiu ca e ceea ce iti doreai tu. Succes...