| andradamariaroxana a întrebat:

Salutare. As vrea sa ii fac iubitului meu cadou de ziua lui o suma de bani si as dori sa imi sugerati, daca puteti, cateva modalitati prin care as putea face asta. Mi-ar placea totusi sa fie ceva mai special decat sa ii ofer simplu banii in mana... happy Help, please

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google diy money gift ideas, ideea cu pizza imi place destul de mult

| andradamariaroxana explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos, o sa iau in calcul ideea cu pizza. Mai ai vreo alta sugestie? happy

1 răspuns: