| Xeryqnez a întrebat:

Nu stiu daca e buna categoria da' in fine...am o problema cu greutatea. Sunt cam grasa si ma deranjeaza foarte mult datorita colegilor mei care comenteaza. Va rog frumos cum as putea sa slabesc rapid?

Răspuns Câştigător
| anonima3389 a răspuns:

Buna.si eu am fost grasa si am facut o mare prostie.nu incerca sa slabesti rapid pentru ca la fel de rapid te vei ingrasa.Fa sport zilnic la tine acasa daca nu ai posibilitati sa te duci la sala.Mananca regulat, fa-ti un program, incearca sa mananci paine neagra, limitat, 3 feliute la o masa, mananca fructe si, cel mai important nu bea sucuri acidulate.nu te abtine de la dulciuri, mananca putin din fiecare. dulciuri de preferat o data de 2 ori pe sapt.la mine asta e o problema pentru ca imi plac foarte mult dulciurile. daca te intereseaza sa faci sport, iti pot recomanda un site sau incearca clipurile de pe youtube.Conteaza sa faci sport si 10 min pe zi.Succes si nu baga in seama rautatile celor din jur:*

1 răspuns:
| xVouge a răspuns:

Du-te la fitness, alearga fa sport, tine regim
SA NU FOLOSESTI PASTILE!
Fa orice.dar nu folosi pastile..nu sunt bune. In caz ca vrei sa le folosesti, du-te la un doctor sa te sfatuiasca. Sa nu te apuci tu sa-ti iei pastile fara sa stii despre ce e vorba si care ar putea fi efectele negative

Fa sport. poti sa te uiti pe net dupa niste exercitii pe care le-ai putea fac acasa. Tine regim, dieta.

Bafta :*