| EllitaBellita a întrebat:

O colega de-a mea spune ca a fi inalt este total dezavantajos! Eu nu sunt de acord cu ea... mi se pare un mare avantaj in a fi inalt... Voi ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Eu am doar un 1. 60 inaltime sad. si mi-ar placea enorm sa fiu inalta, 1. 75 chiar. dar mai mult ca sigur nu o sa ajung la aceasta inaltime laughing. Persoanele mici de statura isi doresc sa fie inalte, iar persoanele mai inalte, si-ar dorii sa fie mai mici de statura.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu una nu sunt deacor cu voi happy
E foarte bine sa fi inaltbig grin Mai ales daca esti fatalove struck
Fetele inalte sunt foarte frumoasehappy Pot deveni fotomodelhappyAu picioare lungi...love struck
Si eu credeam inainte ca este un dezavantaj happyDar mi-am dat seama ca nu e asawinkinglove struck

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Depinde cat de inalt esti. De exemplu, sotul meu care are 1, 92 m, are probleme cu mijoacele de transport in comun, in special microbuzele care fac legatura intre diverse orase, dar si in trenuri.

| anonimmmmm a răspuns:

Este foarte frumos sa fii inalt, si in plus ai o multime de avantaje, uite-te si tu pe drum si incearca sa faci diferetna dintre o fata scunda si una inalta, care este mai eleganta si mai frumoasa,? Normalllll ca aia inaltaa.big grinasa ca trebuie sa fii f f f f f f f f mindra daca esti inalta sunt sigur ca esti si invidiata de altii.

| Alex_7297 a răspuns:

Daaa, dacă eşti înalt/ă ai 1. 90 şi 75 kg, eşti gras/ă? Că ştiu că o să urmeze să întrebe asta cineva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt fata și am 1. 75 aprox și am o oarecare reținere în a purta tocuri nu știu de ce. In rest nu am nici o problema cu înălțimea meabig grin decât, când întâlnesc un băiat care îmi place și e mai scund ca minebig grin
Depinde de situație poate fi un avantaj sau uneori poate fi un dezavantaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok sa fii inalta...winking...