| adriana1991 a întrebat:

Ce parere aveti daca o angajata cand nu e acolo seful si colega ei il vorbesc de rau, este de acord cu ea, dar cand este cu seful ii face pe plac si ce vorbeste cu seful, nu ii spune colegei si nici salariul nu spune cat este. Vrea sa invete lucruri noi despre profesie dar face totul cand sunt doar doi.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că procedează inteligent.

| Mosotti a răspuns:

E desteapta, isi urmareste interesul, ca daca nu il urmareste ea, nimeni nu il urmareste.

| Hammurabi a răspuns:

"când colega îl vorbește de rău, este de acord"
Nu ea îl vorbește de rău. Ce importanță are dacă este de acord sau nu?
"ce vorbește cu șeful nu îi spune colegei"
Foarte bine și foarte corect. De ce ar trebui să-i spună colegei?
Și salariul de ce ar trebui să i-l spună? Salariile sunt confidențiale.

| Yuoia a răspuns:

Oprtunista, om cu doua fete.