| FetzykaDulkeNuFathaReA a întrebat:

Imi puteti recomanda o crema impotriva cosilor?

Răspuns Câştigător
| AWonderfulDay a răspuns:

Http://www.e-acnee.ro/Controlul-acneei/
Un efect bun l-am avut folosind Garnier Pure Daily Cleansing Gel
http://well.ca/images/large/products/cleasing%20gel_LRG.jpg

Sper ca te-am ajutat...

5 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

crema de galbenele

| MaeRi a răspuns:

Pai stiu cateva dar depinde si de tenul tau:
Zynerit,Clearasil,Nivea visage young clean deeper,Skinoren, Brewoxyl(dar mai mult impotriva punctelor negre), Smoderm.
Poate una din ele te va ajuta!

| changedgigi a răspuns:

Da putem.Dar tu poti sa nu mai asculti manele? Si sa scrii romaneste? O crema buna impotriva cosurilor nu exista.Una care sa mearga 100% adica.Depinde de fiecare ten. Poti sa de duci la un salon de cosmetica, doamnele de acolo sunt profesioniste, o sa iti faci un tratament acolo care te poate scapa total sau partial de cosuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu, fată, ai un nick fițos, dar nu ești în stare să scrii corect pluralul substantivului "coș"!
Sau cum era aia : Un coș, două...

| FetzykaDulkeNuFathaReA explică:

Voi comentati cum scriu sau rasp la intrebarihee hee
In ziua de azi o sa gasiti numai kuvinte aiurea...po langa asta.
Cosuri? e bine?
Oricum intrebarea a fost scrisa in graba tongue