| deea0009siempre a întrebat:

O intrebare: masca naturala de par pe care o s-o fac o folosesc inainte de spalare sau dupa? Adica prima data imi dau cu masca pe par uscat si dupa ma spal sau dupa ce ma spal ma dau cu masca? Si daca imi dau cu o masca de pe piata mai e necesar sa ma dau cu masca facuta de mine?

4 răspunsuri:
| andreeaAndreeaB a răspuns:

Buna, prima data poti sa-ti aplici o masca facuta in casa de exemplu cu ou apoi iti faci baie si apoi balsam si masca din comert. Super ca te-am ajutat.

| deea0009siempre explică:

Deci primadata imi umezesc parul sindupa dau cu masca nu+?

| DeathlyScream a răspuns (pentru deea0009siempre):

Eu una cand imi faceam masca o aplicam pe parul uscat pentru ca am facut greseala inainte de a aplica pe parul umed si se tot scurgea apa din par pe tricou si trecea si prin prosop deci nu e nevoie sa umezeati parul inainte. Sper ca am ajutat.

| torryvictoria a răspuns:

Inainte te dai cu masca pentru par si dupa te speli pe cap. Daca te dai cu o masca de pe piata nu are rost sa te dai si cu masca naturala pe car o folosesti.