| annna69 a întrebat:

O intrebare pentru fete.
Sunt blonda vopsita, si de obicei cand ma decolorez, ma vopsesc in aceeasi zi.cu un blond platinat, iar dupa 2, 3 spalari, vopseaua se ia si ramane un blond ca mierea.
Din cauza ca ar trebui sa astept cateva zile dupa decolorare ca sa aplic si vopseaua? Folosesc Palette.
Sugerati-mi alta firma, in afara de Londa care e foarte proasta.

3 răspunsuri:
| CrazyGirlAmy a răspuns:

Nu m-am vopsit niciodata. Dar din cate am auzit vopselele de la Garnier sunt bune. Incearca-le. Bafta.

| Classy a răspuns:

Poti incerca vopselele de la Syoss! Sau daca vrei sa scapi de aceasta povara, du-te la salon, te vopsesti permanent odata si nu mai ai treaba cateva luni.

| annna69 explică (pentru Classy):

Cateva luni? eu ma vopsesc in fiecare luna, parul creste