| Culturism69 a întrebat:

O intrebare pentru posesorii de tatuaje.
Daca de exemplu iti faci un tatuaj intr-o zona cu destul de mult par. Pe mana...
Cum trebuie procedat? Razi parul de pe mana si ti se face apoi tatuaju. Intervine intrebarea, creste par peste tatuaj?
Sau iti face direct tatuaju peste par, creste par peste tatuaj? =]]

Răspuns Câştigător
| Goldenboy97 a răspuns:

Da mai intai rade parul si te tatueaza, si parul o sa cresca peste tatuaj.

| Culturism69 explică (pentru Goldenboy97):

Pai cum naiba o sa mai arate tatuajul ila cu parul pe el rolling on the floor

5 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Da,razi părul. E aiurea că îţi creşte peste, mai bine îţi faci pe mână, pe partea din interior, unde nu-i păr.

| McBoy a răspuns:

Da, razi parul si apoi face tatto ca altfel ai ocazia ca acu sa-ti bage firu de par in piele si se poate infecta apoi cand iti creste par peste el il dai jos.

| Culturism69 explică (pentru McBoy):

Ca naiba se vede tatuaju, daca creste par peste el straight face

| McBoy a răspuns (pentru Culturism69):

Atunci fa-ti unu pe frunte ca sa nu creasca par. thinking