| XAndreeaAndreeaX a întrebat:

O sa plec la mare cu iubitul meu sora mea si iubitul ei, mi-am cumparat costum de baie la care am primit si slip normal si tanga, dar imi e cam jena sa il port pe cel tanga de iubitul surorii mele, nu stiu ce sa fac....pare gest de nesimtire daca il port?

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Daca nu te simti bine n-ai de ce sa porti... gandeste-te in primul rand la prietenul tau, nu la al surorii tale, nici el nu se va simti bine cand va vedea cum toti obsedatii o sa se uite dupa tine. chiar daca esti la mare si sunt multe care fac si topless, tot se gasesc destui sa se uite si la tine

7 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Buna! In primul rand nu-ti recomand sa porti tanga la plaja, mi se pare de prost gust. Daca ti-e jena inseamna ca nu o sa te simti confortabil cu el si o sa gasesti metode de a-ti ascunde posteriorul, iti recomand sa porti ceva ince te simti bine si de care n-o sa-ti fie jena.Mult succes!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar la plajă nu stai topless, atunci nu i ti rusine de prietenul sorei tale?

Răspuns utilizator avertizat
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Mai bine poartă slip normal. Așa eviți mai multe lucruri. Nu se uită nici toți obsedații/copiii în fundul tău și te simți mai bine.
Și are dreptate și Th3AbSinTh3.
Poartă ce-ți place și ce te face să te simți bine. Fii tu și distracție plăcută!
O seară bună!

| Xpressurself a răspuns:

Atunci mergeti la Costinesti. jumatatea din staga a plajei este destinata nudismului

| Kenya a răspuns:

Poarta slipi normali, mi se pare aiurea sa porti tanga la mare.

| Ilovemusic1234 a răspuns:

Pai nu purta deloc tanga.In acest fel nu vei fi jenata deloc big grin