| Dazzzie a întrebat:

Oare mi'ar sta bine bruneta daca am pistrui?

Răspuns Câştigător
| ppr a răspuns:

De ce nu? sunt frumoase persoanele cu pistrui, indiferent de culoarea parului

10 răspunsuri:
| XDarkAngel a răspuns:

Nu prea... dar depinde si de cat de deschisi la culoare sunthappy.

| miroonah a răspuns:

Sigur ca datongue daca u esti la avatar eu spun ca ti-ar sta foarte okhee hee

| Dazzzie explică:

Da. eu sunt la avatar. dar nu stiu cum o sa arat cu pistruii maro si cu parul negru.laughing

| FesCuDungi a răspuns (pentru Dazzzie):

De ce nu? iti va sta bine, la cat de draguta esti! :X

| Dazzzie explică (pentru FesCuDungi):

Mersi :**

| Ciuuf a răspuns:

Daaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

'D mai recomandabil ar fi blondul insa e o schimbare drastica:d daca intelegi:* oricum e fff bine si brunet:d poate 1 sivita 2 :d blonde:devil):* bafta

| lordnebun a răspuns:

Da thumbs up funda?big grin

| AneCriss a răspuns:

.Da :X! Eu sunt bruneta si am pistrui si sincer mie imi plac foarte mult.n`as vrea sa`mi dispara. Bine ca nu sunt din aia portocalii si pe toata fata.am doar cativa pe braji si sunt foarte multumita. dcaa vrei iti dau o pozabatting eyelashes.sa vezi. Poti sa`mi lasi id`ul :*

| RoxAna_5873 a răspuns:

Pr mea cea mai buna e bruneta si are pistru si e o dulceata happy dar ea are si tenul foarte deschiswinking