| Rmnk97 a întrebat:

Ochelarii de soare au fost, sunt si vor ramane un accesoriu perfect pentru plaja si nu numai. INTREBARE: Voi cum faceti sa nu va bronzati cu urme de la ei cand stati la plaja la soare? Adica ii purtati sau nu cand stati la „bronjaz"? Pentru ca asa cum am zis mai sus sunt un accesoriu perfect, bineinteles daca stii sa tii alegi ca sa-ti stea bine.winking:p

Răspuns Câştigător
| asdfghjkldaa a răspuns:

Paii.nu prea cred ca sa poate sa stai la soare cu ochelari fara sa nu ramai cu urme.Ti-as recomanda,daca vrei sa ai un bronz unifom, ca atunci cand stai sa te bronzezi, sa nu ii mai portiwinking

2 răspunsuri:
| NeacşuIonel1976 a răspuns:

Dar ar trebui sa porti o palarie daca vrei bronz uniform.(sa nu te doara ochii de la soare)
daca vrei urme trebuie sa-i porti si-n apa.

| cleutz a răspuns:

Cand stai la "bronzaj" incerci sa eviti situatia in care soarele iti bate chiar pe fata...si, desigur, folosesti o crema cu factor de protectie solara 25-30 pentru fata.