| MaTrIx8378 a întrebat:

Ofer Funda, spuneti-mi si mie cel mai bun produs/crema/ulei, pentru a ma putea bronza, pentru a ma lua soarele mai repede, si sa nu ma ard, si sa ma fac negru, nu conteaza pretul, spune-timi denumirea/pretul si unde pot gasi.

Si am auzit ca cica exista " crema autobronzanta " cine a folosit, te bronzezi cu o simpla crema? sau care e faza, vreau mai multe detalii.

Si care din ele sunt mai bune, eu as incerca crema autobronzare, credeti ca e mai bine asa?

6 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Poti folosi ulei de masline.

De crema autobronzata nu stiu ce sa spun, poate sa lase pete. Trebuie sa fie o crema autobronzanta de calitate, + 70 de lei, pentru a fi sigura ca nu lasa pete si alte minunatii.

Mai frumos un bronz natural, decat unul fals.

| Laugh25 a răspuns:

Nu vad rostul de ce ai folosi autobronzant acum, vine vara si ai sa te bronzezi.Iar crema care te ajuta sa te prinda soarele este si la avon cu 20 lei, una marohappy

| Laugh25 a răspuns (pentru Laugh25):

Si sparyhappyeu folosesc sprayulhappy

| MaTrIx8378 explică (pentru Laugh25):

Acea crema este mai bun decat uleiul de masline?

| Laugh25 a răspuns (pentru MaTrIx8378):

Chiar nu m-am dat niciodata cu ulei de masline pe corp.
Dar cum ti'am zis eu de mult timp folosesc crema accea si mie imi place.
Acum fiecare cum vrea.Dar nu lasa pete sau minunati doar iti ''aranjeaza'' si te ajuta sa ai un bronz mai frumoshappy