| larrysukk a întrebat:

As dori sa ma bronzez rapid, si am inteles ca uleiul de masline te ajuta sa te bronzezi mai repede. dar, am mai auzit ca dupa ce se duce bronzul ramai cu pete pe piele.este adevarat? si apropo, voi va dati doar cu ulei ca eu as vrea sa ma dau cu crema pentru protectie solara si apoi cu ulei dar poate nu se mai prinde bronzul.

1 răspuns:
| nevastuica_7599 a răspuns:

Nu stiu daca este adevarat faza cu petele dar daca vrei un bronz cu adevarat frumos date cu suc de morcovii ii cel mai bun si pe mine mo ajutat sti ce bronz fain am avut tongue si mo tinut 3-4 lunii