| Ralucarrie a întrebat:

Ok,stiu ca o sa par o fitoasa ca intreb asta,dar stiti remedii rapide pentru a scapa de bronz?! Sunt inchisa la culoare sa spun de fel,si cu bronz e si mai intens si asta de obicei ma face nesigura pentru ca toti se iau de mine pe baza culorii melesad de aceea intreb, pentru cei care stiu ca vor zice de ce vreau sa scap de bronz ca e frumos.Si pentru cei care ma cearta ca de am stat la soare desi nu imi place....pai am fost cu mama la strand,si mama are umbrela si am gasit si un loc frumos la umbra,dar eu am am suparat-o neintentionat pe mama si nu a mai vb cu mine si presiunea a fost prea intensa intre noi ca sa mai am si eu loc sub umbrela, daca intelegeti...multumesc anticipat pentru raspunsurihappy

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Nu esti fitoasa si nu mai pune la inima toti ce zice cei din jur, conteaza ce-ti place tie nu x sau y.
Pentru a scapa de bronz mai rapid nu exista decat o singura solutie : exfolierea! Ori folosind zilnic o lufa, ori folosind de 2-3 pe saptamana un exfoliant din comert sau ceva natural de exemplu malaiul cu miere.

1 răspuns:
| Tops a răspuns:

Iti faci baie nu dus BAIE. cu apa ceva mai calda si apoi te stergi cu un prosop mai aspru:...