| anonim_4396 a întrebat:

Paginidezisinoapte.blogspot.com Sunt la inceput, dar intentionez sa fie un blog de beauty&fashion, sa promovez produse, sa arat ce mi-am mai cumparat, sa testez, sa va impartasesc cam tot ce tine de fete si femei, si nu numai

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Mai bine puneai link-ul, nici daca il scriu pe google nu il gasesc...

| anonim_4396 explică (pentru Bondarel99):

Http://paginidezisinoapteblogspot.com e la inceput si-i micut, dar stii tu vorba aia, e al meu :D am pus link, sa fie mai usor. multumesc de sugestie!

| Bondarel99 a răspuns:

Http://paginidezisinoapte.blogspot.ro/
Asta e linkul corect, al tau nu merge.
Oricum dragut blogul.