| Roxana x a întrebat:

Pana acum m-am tot vopsit la salon cu Subrina un saten foarte inchis(espresso). Problema e ca nu mai dispun de asa multi banuti in ultima vreme si ma gandeam sa folosesc kallos negru albastrui. Ce parere aveti despre aceasta vopsea? Ati folosit?

3 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Am folosit dar indiferent de vopsea. poti lua si alta marca. sfatul meu e sa te vopsesti acasa pentru ca e fff usor daca nu ti faci suvite te vopsesti si singura sau cu putin ajutor de la mama sau o sora. urmezi instructiunile, si te mai invat un truc in vopseaua pe care o pui intr un castron sau ceva de sticla. portelan[nu din fier tabla] si cu oxidantul adaugi si 1 2 picatiri de samponul cu care te speli de obicei ca sa cada mai repede vopseaua cind te speli[ dupa ce te ai vopsit ][sa intelegi nu sa se decoloreze parul repede ] si apoi te clatesti cu balsamul de par., incearca si scutesti cei 50 de ron la cuafore.ai si manusi si confort acasa si,, economie.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am folosit-o este dn ce in ce mai proasta, o folosesc in continuare, la mine pigmentul este mai puternic, la o luna trebuie sa ma vopsesc pentru ca sunt blonda, in prncipiu da sunt bune, eu nu ma vopsesc la salon nu pentru ca nu mi-as permite ci pentru ca nu am timp, a merge la un salon presupune sa ai la disozitie cel putin 4 ore pe care eu nu le am. Te vopsesti foarte frumos acasa ai manusi, a tot ce trebuie, scrie in instructiuni cum se face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti sfatuesc eu nu am incercat dar sa stii o iesit din moda