| anonim_4396 a întrebat:

Pana de curand mi-am cumparat haine de pe H&M si am cumparaat la marimile de copii 152, intrebarea mea este daca mi-ar fi bune hainele de pe marimea XS de la adulti? happy

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Numai tu vei sti asta. Daca probezi ceva de acolo.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

De pe internet imi cumpar si de aia am pus intrebarea aici, m-am uitat peste tabelul cu marimi si acolo arata ca la XS ii aproximaativ cu 10 cm mai mare decat la marimea pentru copii 152. tot nu ati puteaa sa imi spuneti? laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe h&m sub masuri ai ghidul de marimi, tot ce trebuie sa faci e sa iti iei masurile necesare articolului vestimentar dorit. happy

| AlexBossulThau a răspuns:

Pai ti-ar fi bune depinde cat de grasut esti! sau mare!
Funda?