| Cristina12457 a întrebat:

Vreau sa imi comand de pe eBay niste haine.,dar daca este cineva care a comandat marimile sunt bune si hainele sunt ca in poze? Gen vreau sa comamd marimea S si sa nu fie ca una L. Si vreau sa mai stiu daca hainele sunt ca in poze. Intrebarea este doar pentru cei care au comandat haine. Multumesc,

1 răspuns:
| helpmoi a răspuns:

EBay nu e un site foarte sigur. Iti recomand asos.com pentru haine. Au haine foarte bune, reduceri dese, iar daca ti-a venit o marime gresita sau e vreo problema, poti sa trimiti inapoi si iti dau banii si pentru imbracaminte si pentru transport inapoi.