| вυттєяƒℓу ƒℓу αωαу -» a întrebat:

Parul meu are culoarea blond inchis
asa :http://media.photobucket.com/....../honey.jpg
si vreau sa imi fac suvite dar nu stiu ce culoare...
Roz
Mov
Albastru
Poate imi mai puteti sugera voi alte idei

7 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Pentru a-i da profunzime şi volum parului, nuante de bej, auriu, perlat. Ideea este de a alege o culoare cu 3 nuante mai deschise decat culoarea ta de par natural, pentru a evita crearea unui aspect artificial.

| cornculapte a răspuns:

Poate iti faci toate culorile. N-ar fi interesant? Sau lila in dungi cu picatele.
Cu negru ti-ar sta bine. Are o prietena si ii sta super.

| ChocolateDroid a răspuns:

Salut.
Ce zici de suvite mai roscate? Mie mi se pare ca ti-ar sta bine.
Sau suvite brunete.

Daca vrei sa optezi pentru suvitele colorate cred ca ti s-ar potrivi cele roz sau turquoise.Sauuu verzi big grin Ca si a lui Alice de pe PROTV big grin

Sper sa iti iasa binewinking Ceao! :*

| BabyPink a răspuns:

Merg toate culorile care le-ai enumerat tu. Şi eu cam tot culoarea asta am la păr şi le-am încercat pe toate!happy
Încearcă cu roz prima datăhappy

| creatza_6783 a răspuns:

Sau ai putea sa iti faci suvite tot blonde dar mai deschis:d

| biabianca a răspuns:

Suvite mov ti'ar sta bine thinking
si cele albastre.

| Arianna$ a răspuns:

Buna!
Asi zice sa-ti faci suvite roz sau mov.Rozul si movul dau bine la paul blond! Sper ca raspunsul meu ti-a fost folositor!