| AnaMaria_9694 a întrebat:

Parul meu este brunet si vreau sa ma vopsesc saten cu suvite blonde.Credeti ca ar iesi culoarea?thinking

6 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Ia o foaie de hartie si muzgalesteo cu un creion negru dupa incearca sa dai si cu unul galben vezi daca se poate observa ceva...iti zic ca nu cred trebuie sa te decolorezi neaparat

aaa
si daca printr-o minune sar vedea o schimbare la culoarea parului culoarea respectiva nu va iesi tocmai bine

| Larisa a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa mergi la un salon. Fetele de acolo vor sti ce sa faca sa obtii culoarea dorita fara sa-ti distruga parultongue

| Alessandro a răspuns:

Bună.
Păi, te sfătuiesc să te vopsești șaten acasă. Iar șuvițele să ți le faci la coafor. S-ar putea să îți iasă ceva nedorit dacă îți vei face șuvele acasă ( vorbesc din proprie experiență ).
Pa-pa.

| xgeanina a răspuns:

Daca este brunet si te vopsesti saten nu prea se observa diferenta... poti sa te decolorezi thinking

| Ela_4663 a răspuns:

Peste negru nu iese nimic big grin garantez,, am incercat eu. sunt satena natural si m`a pus d-zeu sa ma fac bruneta... apoi cand am vrut sa ma fac satena. mi-a prins doar la radacina 2 cm,, acolo unde era culoarea naturala ca imi crescuse parul intre timp. in rest bruneta. trebuie sa te decolorezi, dar te sfatuiesc sa n-o faci u. du-te la un salon. ca iti arzi parul. te pup

| emma_7432 a răspuns:

Parerea mea este ca saten cu blond nu prea merge