| Chriss1993 a întrebat:

Parul meu este in pericoool.Nu stiu ce se intampla. A devenit neobisnuit de gras.De obicei ii faceam baie o data la doua zile, dar acum trebuie zilnic... Ce sa fac? help...

3 răspunsuri:
| laury4ever a răspuns:

Incearca uleiul de ricin. Eu l-am incercat si a functionat. Se gaseste in farmacii si e ieftin. Numai ca trebuie sa ai timp ca sa stai cu el pe cap si sa il folosesti de mai multe ori. Mai multe informatii afli de la farmacie daca esti dispusa sa-l folosesti. Succes!

| Chriss1993 explică:

Dar mai detailat poti sa-mi spui tratamentul cu ulei de ricin? cum se foloseste?

| pepsyl3mon a răspuns:

Cumpara un sampon anti-par gras.