| random1620 a întrebat:

Pe voi cat timp va tine un eyeliner/tus? Cat de des il folositi?

2 răspunsuri:
| geoconda a răspuns:

Variază în funcție de produs. Pe acesta pe care îl am acum, am dat 9 lei, nu e unul profesional, e luat de la o librărie și mă ține atâta timp cât nu mă ating de ochi. Deci ține

| Denisa6348 a răspuns:

Depinde ce eyeliner/tus ai si ce cantitate de produs contine, dar daca esti genul de persoana care foloseste in mod normal si ocazional produsul poate tine cateva luni, 4-5? Sau chiar mai mult, nu recomand sa faci folosinta din tus dupa data de expirare though.