| Anonimata345 a întrebat:

Hey fetelor! Voi ce tip de eyeliner folositi?

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cu pensulă, sper că m-am exprimat bine laughing)

| zurick a răspuns:

Cariocă, nu pot cu celălalt.

| alina2k18 a răspuns:

Lichid - Melkior, cel mai intens negru, efect mat.
Recomand si cel gel-crema de la Inglot daca ai dexteritate in a lucra cu el avand nevoie de pensula, e cel mai rezistent ever.

| raMLesS a răspuns:

Cel mai bine si mai natural e sa faci un meci de box, sa vezi ce ochi frumosi o sa ai, in plus, culoarea o sa se mentina chiar daca te speli pe fata.
O alta varianta ar fi sa folosesti niste cenușă, dezavantajul aici e ca se ia la prima picatura de ploaie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marker

| Anonimata345 explică (pentru anonim_4396):

Este bun? Gen merita sa il cumperi? Se vede bine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimata345):

Pana la urma, toate se vad bine daca stii sa le folosesti happy

| Goddessss a răspuns:

Tip carioca, unul de la miss sporty.
il recomand pentru fetele care nu prea se machiază des cu eye liner si cele care nu vor sa investească ft mult in asemenea produse.
10/10 preț calitate.

| AdrianVoicu a răspuns:

Nici unul, risipa de timp

| dragodana a răspuns:

Salut!
În general pot să folosesc orice tip, dar acum am Catrice It's east tattoo liner.Are un varf subțire și este waterproof și poate fi îndepărtat ușor.
Chiar e ieftin și bun.

| Anonimata345 explică:

Sunt încăpătoare, o sa imi fac eyeliner de prima dată. Intreb ca să știu care este cel mai ușor de folosit